Żłobek i przedszkole na terenie Miasteczka Jutrzenki!

3/6/2023

Żłobek i przedszkole na terenie Miasteczka Jutrzenki!
Żłobek i przedszkole na terenie Miasteczka Jutrzenki!

Żłobek i przedszkole na terenie Miasteczka Jutrzenki!

To już pewne! Mieszkańcy inwestycji Miasteczko Jutrzenki będą mogli posyłać swoje dzieci do niepublicznego przedszkola sportowo – językowego oraz prywatnego żłobka – Fair Play, zlokalizowanego na terenie osiedla.

Placówka edukacyjna będzie się mieściła na parterze jednego z budynków, który zostanie oddany do użytkowania w V etapie realizacji inwestycji Miasteczko Jutrzenki. Zajmie lokal o powierzchni ok. 300 mkw., który zostanie zaprojektowany z myślą o potrzebach dzieci i organizacji zajęć przedszkolnych.

 

Przedszkole Fair Play — edukacja na miarę XXI wieku

Nabywcą lokalu z ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki jest Przedszkole Fair Play, które tworzy nowoczesne, bezpieczne i przyjazne miejsce do wszechstronnego rozwoju młodych talentów. Kadra placówki dba o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się w indywidualnym tempie i zgodnie ze swoimi predyspozycjami.

Przedszkole sportowo-językowe oraz żłobek niepubliczny oferują szeroki wachlarz zajęć dodatkowych (m.in. język angielski, rytmikę, warsztaty plastyczne, warsztaty muzyczne, kółko przyrodnicze, zajęcia z savoir-vivre), które prowadzone są z wykorzystaniem najnowszych metod i technik uwzględniających naturalną ciekawość i etapy rozwojowe dzieci. Wszystkie zajęcia oparte są o program dydaktyczno-wychowawczy, który obejmuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zgodną z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Program ten, wzbogacony o cenne uwagi, pomysły oraz koncepcje naszych specjalistów zapewni niewątpliwie świetne przygotowanie przedszkolaków do edukacji szkolnej.

Przedszkole kładzie szczególny nacisk na aktywność fizyczną milusińskich. Główną misją placówki jest zaszczepienie u młodych adeptów sportu, zamiłowania do ruchu i rekreacji fizycznej. Zajęcia sportowe odbywają się w odpowiednich grupach wiekowych. Prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, którzy cieszą się renomą i sukcesami zdobytymi w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jednocześnie przestrzegają zasady, że sport ma być dla dzieci przede wszystkim zabawą, a nie rywalizacją.

Wszystkie zajęcia tj. piłka nożna, judo, taniec odbywają się w formie zabawy, trwają ok. 30 minut i są już ujęte w czesnym.

Placówki Fair Play są czynne od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7:00 do 18:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Sala zabaw w przedszkolu Fair Play

 
Szatnia w przedszkolu Fair Play w Warszawie

 

Miasteczko Jutrzenki – nowoczesna, komfortowa przestrzeń do życia

Podpisanie umowy sprzedaży lokalu pod planowane przedszkole Fair Play to kolejny sygnał, że Aurec Home jest na właściwej drodze do sukcesu. Do głównych atutów osiedla Miasteczko Jutrzenki–nowoczesnych mieszkań w przestronnych metrażach i atrakcyjnej cenie oraz komfortowej przestrzeni do życia, deweloper dodaje najbardziej potrzebne usługi, a przedszkole to jedna z nich. Zaufana placówka edukacyjna z profesjonalną kadrą, zlokalizowana tuż obok domu to luksus, wygoda i oszczędność czasu, zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Na osiedlu Miasteczko Jutrzenki znajduje się także rozbudowana infrastruktura handlowa: sklepy, punkt pocztowy, restauracje, a także miejsce do ładowania pojazdów elektrycznych. A wszystko to w cichej i zielonej warszawskiej dzielnicy Włochy, zlokalizowanej zaledwie 15 minut od centrum miasta.

O przedszkolu Fair Play można więcej przeczytać na stronie: www.przedszkolefairplay.info.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Miasteczko Jutrzenki - Dzielnica Lawendy

Zapytaj o ofertę

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody w jednym lub w kilkuwyżej wymienionych celach, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia ...Więcej

Więcej
aktualności

Czy nadal warto inwestować w mieszkania pod wynajem?

8/3/2023

Czy nadal warto inwestować w mieszkania pod wynajem?

Dzielnica Lawendy, wizualizacja nocna

7/24/2023

Kolejny etap Miasteczka Jutrzenki od Aurec Home już w sprzedaży!

Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki

2/21/2023

Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki

FooterImage

AUREC HOME HOLDING
Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 111A
02-231 Warszawa

Biuro sprzedaży
O inwestycji

Miasteczko Jutrzenki to nowoczesne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Jutrzenki w Warszawie.

2023 Aurec Home Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności