Aurec Home image
ilustracja

INNE INWESTYCJE

Aurec Home

Warszawa - Ursus
Fabrica Ursus

Fabryka, historyczne miejsce na mapie Warszawy i dzielnicy Ursus, nie była tylko miejscem pracy, ale także lokalnym ośrodkiem życia, z własną szkołą i centrum kultury. Aurec Home przywraca świetność temu miejscu.

Zobacz
Warszawa - Włochy
Dzielnica Lawendy

Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Wrzosów, to nowe osiedle, które stanowi część całego Miasteczka Jutrzenki przygotowanego dla mieszkańców przy ul. Jutrzenki na warszawskich Włochach. Całe Miasteczko Jutrzenki zaprojektowane jest przez doskonałą pracownię GiS Architekci Sp. z o.o. Nabywcy mogą wybierać mieszkanie dla siebie spośród mieszkań 2-4-pokojowych i znajdą duży wybór funkcjonalnych, praktycznych rozkładów z wygodnymi, dużymi balkonami. Projekt wyróżniać się będzie także ekologicznym udogodnieniami oraz strefą Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home.

Zobacz
Warszawa - Białołęka
My Forest

My Forest to nowe osiedle na warszawskiej Białołęce. W trzech niskich budynkach o subtelnej, modernistycznej architekturze autorstwa renomowanej pracowni S.A.M.I. ARCHITEKCI Sp. z o.o. powstaną przemyślane układem mieszkania z antresolami. Nabywcy mogą wybierać spośród mieszkań 2-4-pokojowych o powierzchniach od 38 do ok. 90 m kw. Duży wybór funkcjonalnych, praktycznych rozkładów, wygodne balkony i tarasy oraz naturalne doświetlenie pomieszczeń gwarantują, że każdy znajdzie tu mieszkanie odpowiadające jego potrzebom i preferencjom. Projekt wyróżniać się będzie także ekologicznym udogodnieniami oraz prywatnym lasem o powierzchni 4.000 m kw., który będzie przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców. Projekt wyróżniać się będzie także ekologicznym udogodnieniami oraz strefą Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home.

Zobacz
Warszawa - Włochy
Dzielnica Irysów

Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Irysów, to nowe osiedle, które stanowi część całego Miasteczka Jutrzenki przygotowanego dla mieszkańców przy ul. Jutrzenki na warszawskich Włochach. Całe Miasteczko Jutrzenki zaprojektowane jest przez doskonałą pracownię GiS Architekci Sp. z o.o. Nabywcy mogą wybierać mieszkanie dla siebie spośród mieszkań 2-4-pokojowych i znajdą duży wybór funkcjonalnych, praktycznych rozkładów z wygodnymi, dużymi balkonami. Projekt wyróżniać się będzie także ekologicznym udogodnieniami oraz strefą Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home.

Zobacz
Warszawa - Włochy
Dzielnica Malw

Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Malw, to nowe osiedle, które stanowi część całego Miasteczka Jutrzenki przygotowanego dla mieszkańców przy ul. Jutrzenki na warszawskich Włochach. Całe Miasteczko Jutrzenki zaprojektowane jest przez doskonałą pracownię GiS Architekci Sp. z o.o. Nabywcy mogą wybierać mieszkanie dla siebie spośród mieszkań 2-4-pokojowych i znajdą duży wybór funkcjonalnych, praktycznych rozkładów z wygodnymi, dużymi balkonami. Projekt wyróżniać się będzie także ekologicznym udogodnieniami oraz strefą Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home.

Zobacz
Warszawa - Włochy
Dzielnica Dalii

Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Dalii, to nowe osiedle, które stanowi część całego Miasteczka Jutrzenki przygotowanego dla mieszkańców przy ul. Jutrzenki na warszawskich Włochach. Całe Miasteczko Jutrzenki zaprojektowane jest przez doskonałą pracownię GiS Architekci Sp. z o.o. Nabywcy mogą wybierać mieszkanie dla siebie spośród mieszkań 2-4-pokojowych i znajdą duży wybór funkcjonalnych, praktycznych rozkładów z wygodnymi, dużymi balkonami. Projekt wyróżniać się będzie także ekologicznym udogodnieniami oraz strefą Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home.

Zobacz
Warszawa - Włochy
Dzielnica Hortensji

Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica hortensji, to nowe osiedle, które stanowi część całego Miasteczka Jutrzenki przygotowanego dla mieszkańców przy ul. Jutrzenki na warszawskich Włochach. Całe Miasteczko Jutrzenki zaprojektowane jest przez doskonałą pracownię GiS Architekci Sp. z o.o. Nabywcy mogą wybierać mieszkanie dla siebie spośród mieszkań 2-4-pokojowych i znajdą duży wybór funkcjonalnych, praktycznych rozkładów z wygodnymi, dużymi balkonami. Projekt wyróżniać się będzie także ekologicznym udogodnieniami oraz strefą Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home.

Zobacz
Warszawa - Włochy
Dzielnica Róż

Miasteczko Jutrzenki – Dzielnica Róż, to nowe osiedle, które stanowi część całego Miasteczka Jutrzenki przygotowanego dla mieszkańców przy ul. Jutrzenki na warszawskich Włochach. Całe Miasteczko Jutrzenki zaprojektowane jest przez doskonałą pracownię GiS Architekci Sp. z o.o. Nabywcy mogą wybierać mieszkanie dla siebie spośród mieszkań 2-4-pokojowych i znajdą duży wybór funkcjonalnych, praktycznych rozkładów z wygodnymi, dużymi balkonami. Projekt wyróżniać się będzie także ekologicznym udogodnieniami oraz strefą Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home.

Zobacz
Warszawa - Białołęka
My River

My River, to nowe osiedle na warszawskiej Białołęce, które położone będzie pomiędzy dwoma rzekami: Długą i Kanałem Żerańskim. W dwudziestu jeden niskich budynkach o subtelnej architekturze autorstwa renomowanej pracowni S.A.M.I. ARCHITEKCI Sp. z o.o. powstaną przemyślane układem mieszkania z dużymi balkonami i tarasami. Duży wybór funkcjonalnych, praktycznych rozkładów w budynkach do 3-ech pięter, gwarantują, że każdy znajdzie tu mieszkanie odpowiadające jego potrzebom i preferencjom. Projekt wyróżniać będzie bezpośrednie sąsiedztwo Kanału Żerańskiego oraz strefa Aurec Active, która charakteryzuje wszystkie projekty Aurec Home.

Zobacz