Żłobek i przedszkole na terenie Miasteczka Jutrzenki! image
ilustracja

Żłobek i przedszkole na terenie Miasteczka Jutrzenki!

Żłobek i przedszkole na terenie Miasteczka Jutrzenki!

To już pewne! Mieszkańcy inwestycji Miasteczko Jutrzenki będą mogli posyłać swoje dzieci do niepublicznego przedszkola sportowo – językowego oraz prywatnego żłobka – Fair Play, zlokalizowanego na terenie osiedla.


Placówka edukacyjna będzie się mieściła na parterze jednego z budynków, który zostanie oddany do użytkowania w V etapie realizacji inwestycji Miasteczko Jutrzenki. Zajmie lokal o powierzchni ok. 300 mkw., który zostanie zaprojektowany z myślą o potrzebach dzieci i organizacji zajęć przedszkolnych.


Przedszkole Fair Play — edukacja na miarę XXI wieku

Nabywcą lokalu z ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki jest Przedszkole Fair Play Sp. Z.o.o, które tworzy nowoczesne, bezpieczne i przyjazne miejsce do wszechstronnego rozwoju młodych talentów. Kadra placówki dba o to, aby każde dziecko mogło rozwijać się w indywidualnym tempie i zgodnie ze swoimi predyspozycjami. 

Przedszkole sportowo-językowe oraz żłobek niepubliczny oferują zajęcia z języka angielskiego i francuskiego, które prowadzone są z wykorzystaniem najnowszych metod i technik uwzględniających naturalną ciekawość i etapy rozwojowe dzieci.


Przedszkole kładzie szczególny nacisk na aktywność fizyczną milusińskich. Główną misją placówki jest zaszczepienie u młodych adeptów sportu, zamiłowania do ruchu i rekreacji fizycznej. Zajęcia sportowe odbywają się w odpowiednich grupach wiekowych. Prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, którzy cieszą się renomą i sukcesami zdobytymi w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Wszystkie zajęcia tj. piłka nożna, judo, tenis, taniec odbywają się w formie zabawy i trwają ok. 30 minut. Zajęcia sportowe, z wyjątkiem wyjazdów na basen i narty, są ujęte w czesnym.

Placówki Fair Play są czynne od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7:00 do 18:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. Przedszkole jest czynne także na godziny w soboty i niedziele od godziny 9:00 do 18:00, pod warunkiem zebrania grupy minimum 5 dzieci.


Miasteczko Jutrzenki – nowoczesna, komfortowa przestrzeń do życia

Podpisanie umowy sprzedaży lokalu pod planowane przedszkole Fair Play to kolejny sygnał, że Aurec Home jest na właściwej drodze do sukcesu. Do głównych atutów osiedla Miasteczko Jutrzenki–nowoczesnych mieszkań w przestronnych metrażach i atrakcyjnej cenie oraz komfortowej przestrzeni do życia, deweloper dodaje najbardziej potrzebne usługi, a przedszkole to jedna z nich. Zaufana placówka edukacyjna z profesjonalną kadrą, zlokalizowana tuż obok domu to luksus, wygoda i oszczędność czasu, zarówno dla rodziców, jak i dzieci. Na osiedlu Miasteczko Jutrzenki znajduje się także rozbudowana infrastruktura handlowa: sklepy, punkt pocztowy, restauracje, a także miejsce do ładowania pojazdów elektrycznych. A wszystko to w cichej i zielonej warszawskiej dzielnicy Włochy, zlokalizowanej zaledwie 15 minut od centrum miasta.

O przedszkolu Fair Play można więcej przeczytać na stronie: www.przedszkolefairplay.info.pl