Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki

2/21/2023

Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki
Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki

Aurec Home zakończył III etap budowy ekologicznego osiedla Miasteczko Jutrzenki

Aurec Home, lider rynku nieruchomości zakończył w terminie budowę III etapu inwestycji Miasteczko Jutrzenki zlokalizowanego na warszawskich Włochach. Nowoczesne, komfortowe osiedlez licznymi udogodnieniami i w doskonałej lokalizacji, szybko zdobyło serca klientów, którzy w kwietniu odbiorą klucze do swoich mieszkań.

Obiekt liczy 124 lokale, w tym przestronne kawalerki od 38 m2, przestronne mieszkania dwupokojowe 44 m2, a także duże trzy i czteropokojowe do 90 m2. Lokale mają funkcjonalne rozkłady, okno w części kuchennej, przestrzeń na przechowywanie oraz duże balkony i ogródki. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, posiadających 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Na osiedlu znajduje się liczna infrastruktura handlowa, sklepy, punkt pocztowy, restauracje, a także miejsce do ładowania pojazdów elektrycznych.

Luksus bliskości i dostępności

Miasteczko Jutrzenki jest zlokalizowane kilka minut od stacji WKD Raków. Mieszkańcy osiedla mają do dyspozycji rozbudowaną sieć połączeń komunikacyjnych. Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut. Dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. W odległości 390 metrów od inwestycji znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny – Warszawa Raków 01. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Charakterystyczną częścią lokalizacji jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska w okolicy na terenie występuje niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe. W bliskim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe i placówki edukacyjne. W obrębie dzielnicy Włochy znajdują się także liczne zielone przestrzenie: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców.

Prywatne strefy Aurec Active

Deweloper Aurec Home na osiedlu Miasteczko Jutrzenki stworzył nowoczesną, ekologiczna przestrzeń w duchu smart home. Szczególnymi profitami cenionymi przez lokatorów są nowoczesne strefy Aurec Active. Jest to unikalna przestrzeń ukierunkowana na trzy elementy podnoszące jakość życia: aktywność fizyczną, relaks i ekologię. Komfortowe miejsce, w którym można swobodnie uprawiać sport, rozwijać swoje pasje czy wypocząć obcując z naturą.

– Na terenie osiedla Miasteczko Jutrzenki znajdują się liczne tereny zielone, plenerowa siłownia oraz sale fitness i pilates dostępne tylko dla mieszkańców osiedla. Mieszkańcy mogą się zrelaksować wśród bujnej roślinności, przy fontannach i oczku wodnym, a także w przyjaznej strefie relaksu usytuowanej na dachach budynków lub w szklarniach uprawiając ekologiczne warzywa, owoce czy zioła. Dla najmłodszych lokatorów przygotowaliśmy edukacyjne place zabaw i strefy wodne – komentuje Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Aurec Home.

Miasteczko Jutrzenki – eko osiedle od Aurec Home

Inwestycja Miasteczko Jutrzenki zawiera charakterystyczne dla nowoczesnych osiedli ekologiczne rozwiązania, które zwiększają komfort życia mieszkańcowi. I co najważniejsze pomagają zaoszczędzić na rachunkach.

– W budynkach instalujemy patenty oszczędzające energię, m.in.: panele fotowoltaiczne, gruntowe wymienniki ciepła czy wentylację mechaniczną. Działania te służą ekologiiPonadto także przekładają się na obniżenie kosztów utrzymania terenów, które stanowią część bieżących opłat ponoszoną przez mieszkańców w ramach czynszu – komentuje Mariola Żak.

III etap budowy osiedla Miasteczko Jutrzenki został zakończony w ustalonym terminie. Deweloper wszystkie swoje inwestycje realizuje ze środków własnych, dlatego nabywcy nie ponoszą ryzyka związanego z brakiem finansowania zewnętrznego.

– Realizacja tej inwestycji przypadła na sytuację dotychczas w Polsce nieznaną – całkowitego rozchwiania rynku materiałów budowlanychIch nieterminowych dostaw i horrendalnych podwyżek cen. Cieszymy się, że mimo zawirowań, wszystko przebiegło zgodnie z planemLokatorzy mogą odebrać klucze do swoich lokali w obiecanym terminie – podsumowuje Mariola Żak.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Miasteczko Jutrzenki - Dzielnica Lawendy

Zapytaj o ofertę

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody w jednym lub w kilkuwyżej wymienionych celach, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia ...Więcej

Więcej
aktualności

Czy nadal warto inwestować w mieszkania pod wynajem?

8/3/2023

Czy nadal warto inwestować w mieszkania pod wynajem?

Dzielnica Lawendy, wizualizacja nocna

7/24/2023

Kolejny etap Miasteczka Jutrzenki od Aurec Home już w sprzedaży!

Żłobek i przedszkole na terenie Miasteczka Jutrzenki!

3/6/2023

Żłobek i przedszkole na terenie Miasteczka Jutrzenki!

FooterImage

AUREC HOME HOLDING
Sp. z o.o.

ul. Jutrzenki 111A
02-231 Warszawa

Biuro sprzedaży
O inwestycji

Miasteczko Jutrzenki to nowoczesne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane przy ul. Jutrzenki w Warszawie.

2024 Aurec Home Wszelkie prawa zastrzeżone

Polityka prywatności